רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר אייל טלב

ד”ר אייל טלב – רופא עור ומין

ד"ר אייל טלב – רופא עור ומין

ד”ר אייל טלב – תל אביב מדיקל סנטר

ד”ר אייל טלב הוא רופא עור ומין עם ניסיון רב בתחום ומומחיות יתרה באבחנה וטיפול של מחלות עור ושל מחלות מין. ד”ר אייל טלב נמנה על מערך מחלקת העור והמין של תל אביב מדיקל סנטר, והוא נותן מענה למטופלים רבים.
במסגרת מחלקת העור והמין של תל אביב מדיקל סנטר תוכלו לקבל מענה עבור כל הצרכים שלכם בתחום, החל מביצוע של בדיקות גופניות, בדיקות מעבדה וגם בדיקת מחלות מין, דרך פגישה עם רופא לאבחנה וטיפול, ועד ביצוע פרוצדורות שונות כמו הסרת נקודות חן במקום. ד”ר אייל טלב מהווה חלק ליבה ממערך זה – בהתאם למומחיותו הרבה.

ד”ר אייל טלב
רופא עור ומין
לקבוע תור 03-7712804

ד”ר אייל טלב – מומחיות ותחומי עיסוק

ד”ר אייל טלב הוא דרמטולוג בעל ניסיון רב ומומחיות יתרה בכל הנוגע לאבחון וטיפול במחלות עור ומין שונות. מבין תחומי התמחותו ניתן למנות מענה למצבים כמו:

 • בדיקה, מיפוי וטיפול בשומות ובנקודות חן, לרבות מיפוי שומות במסגרת טיפול מונע לסרטן העור, הסרת נקודות חן, הסרת שומות, הסרת נגעים.
 • טיפול במצבים קשים של אקנה ואבחנה של מצבים פתולוגיים המובילים לכך.
 • אבחנה וטיפול במצבי ליכן סקלרוזיס, בעבודה משותפת עם רופאי מערך רפואת הנשים.
 • אבחנה וטיפול במצבים עם חשד למחלה לימפומה של העור.
 • אבחנת פסוריאזיס והתאמת טיפול מתאים.
 • דרמטיטיס אטופית ואקזמות ברגליים ובאזורים אחרים.
 • אבחון וטיפול במחלת הפה ליכן פלאנוס.
  בכל התחומים האלה, ובתחומים רבים אחרים, לרבות אבחון וטיפול במחלות מין, נותן ד”ר אייל טלב מענה ברמה הגבוהה ביותר – דרך השירות של תל אביב מדיקל סנטר.
 • ד”ר אייל טלב
  רופא עור ומין
  לקבוע תור 03-7712804

הכשרה אקדמית ומקצועית

ד”ר אייל טלב החל את לימודי הרפואה שלו בפקולטה לרפואה ע”ש סאקלר שבאוניברסיטת תל אביב בשנת 2008. לאחר שסיים את לימודיו בהצלחה בשנת 2015, החל בשנת 2016 את התמחותו ברפואת עור ומין במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי (איכילוב) בת”א. בשנת 2021 החל לנהל את הפורום המקוון לדרמטולוגיה במסגרת אתר האינטרנט הנחשב Zap doctors, במסגרתו הוא נותן מענה לשאלות של מאות אנשים מהציבור הרחב.
מלבד זאת, ד”ר טלב ביצע הכשרות ברדיולוגיה ייעודית לרפואת עור, וספציפית בשימוש במכשיר אולטרסאונד – בחודשים אפריל עד ספטמבר 2018 ביצע הכשרת סונר כללי במסגרת ביה”ח רמב”ם בחיפה, כשבמסגרתה ביצע התמחות על בסונר מוכוון עור במוסד לדימות אבחנתי וחקר העור והרקמות הרכות (IDIEP) בעיר סנטיאגו שבצ’ילה.

פרסומים

ד”ר אייל טלב היה שותף לפרסומים של שני מאמרים אקדמיים – הראשון בהם בתחום הטיפול התרופתי במצבים אורולוגיים – בשנת 2015 עוד בטרם סיים את לימודיו, והשני בהם בנושא העברת זיהומים במערכת הבריאות בשנת 2018.

דילוג לתוכן