בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

פסיכיאטר פרטי

שירות פסיכיאטר פרטי בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת מחלקת פסיכיאטריה וטיפול פסיכולוגי בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים ייעוץ, אבחון וטיפול מטעם פסיכיאטר פרטי. השירות ניתן לאנשים בכל גיל, הסובלים ממגוון מחלות נפש ובעיות פסיכיאטריות ורגשיות כגון: דיכאון, סכיזופרניה, מחשבות טורדניות, מחשבות שווא, מצוקה לאחר אירוע טראומטי, הפרעות אכילה, התמודדות עם כאבים גופניים או כאבים כרוניים, סטרס, לחץ, שינוי במצב הרוח או מצב רוח ירוד, התמכרות, התקפי חרדה, טיפול בבעיות שינה ועוד.

שירות פסיכיאטרי למבוגרים, כולל שירות פסיכוגריאטר, ניתן ע”י ד”ר יאנה בייטלמן, פסיכיאטרית מנוסה, אשר בנוסף לפעילותה במרכז היא עובדת גם במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בתל אביב, במרפאה לבריאות הנפש בהרצליה, ובהוסטל לנפגעי נפש.

שירות פסיכיאטר לילדים ניתן ע”י ד”ר טטיאנה שכטמן, מומחית בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר וסגנית מנהלת מרפאת ילדים ונוער “ניצנים” בבי”ח אברבנאל. במקרה הצורך ניתנים במקום גם שירותי נוירולוג ילדים.

לצד השירות הפסיכיאטרי במחלקה ניתנים גם שירותי פסיכותרפיה וכן טיפול בבעיות  קשב וריכוז אצל מבוגרים.

 

היתרון של פסיכיאטר פרטי

מחלות פסיכיאטריות דורשות התייחסות ייחודית וטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שכן פגיעה נפשית היא פגיעה משמעותית באיכות החיים ולעיתים היא אף מסכנת חיים. כאשר מדובר בתחום רגיש וגורלי כל כך, חיוני לקבל ייעוץ ממומחה מנוסה, שיידע להתאים גם את הטיפול ההולם. פסיכיאטר פרטי יקדיש כל זמן שנדרש כדי לספק למטופל תמונה מלאה על מצבו, לבצע אבחון מדויק ומהיר, לבנות תכנית טיפול ולבצע מעקב. לרוב, רמת התייחסות כזו, הדורשת סבלנות יתרה וזמן רב, אינה בנמצא בקופות החולים, שכן הרפואה הציבורית מוגבלת בפרק הזמן המוקצב לכל מטופל. מתן ייעוץ מטעם פסיכיאטר פרטי עשוי לקדם משמעותית את האבחון והטיפול ולהניב תוצאות מיטביות. פעמים רבות, הייעוץ ממומן בחלקו או במלואו על ידי ביטוח בריאות פרטי של המטופל, או על ידי ביטוח משלים שיש לו בקופת חולים.

 

תפקידם של הפסיכיאטרים במרכז שלנו

הפסיכיאטרים הפועלים במרכז  מספקים חוות דעת מקצועית מקיפה בכל תחום מחלות ובעיות הנפש.  הייעוץ כולל: איסוף אנמנזה של המטופל, בדיקות ואבחון, מתן הסבר מפורט והמלצות לטיפול בהתאם לממצאים ובמידת הצורך טיפול פסיכולוגי . במהלך המפגש עם הפסיכיאטר, המטופלים זוכים להתייחסות אישית העטופה באמפטיה ורגישות רבה תוך שמירה על דיסקרטיות. הצגת התמונה המקיפה ומתן יחס אישי עשויים לתרום רבות לתחושת הביטחון של המטופלים ולהרגעתם.

 

היתרון הנלווה – מגוון מטפלים מומחים הפועלים במקום

לרשות הלקוחות המגיעים לקבל ייעוץ פרטי מהפסיכיאטרים במרכז – עבורם, עבור ילדיהם או הוריהם –  עומד מערך של מטפלים מקצועיים נוספים הפועלים במקום: פסיכולוג, פסיכותרפיסט המספק גם הדרכת הורים, מומחים להתפתחות הילד, נוירולוגית ילדים, מרפאה בעיסוק וקלינאית תקשורת. הצוות הטיפולי הנרחב מאפשר לנו לספק לכל אחד ואחת טיפול מערכתי, שחוסך התרוצצות בין רופאים נוספים מחוץ למרכז.  כמו כן, ניתן לבצע אצלנו בדיקות שונות במידה ותידרשנה, כגון בדיקת EEG, בדיקות דם ועוד.

דילוג לתוכן