בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

פסיכותרפיה

שירות פסיכותרפיה בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת מחלקת פסיכיאטריה וטיפול פסיכולוגי (פסיכותרפיה) בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים שירותי פסיכותרפיה מקצועיים ואיכותיים. שירותים אלה כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול עבור מבוגרים וילדים מטעם

פסיכותרפיה
פסיכותרפיה

פסיכותרפיסט מומחה. השירות ניתן בהקשר למגוון בעיות פסיכולוגיות ופסיכיאטריות ברמות שונות כגון: דיכאון, סכיזופרניה, מחשבות טורדניות, מחשבות שווא, מצוקה לאחר אירוע טראומטי, הפרעות אכילה, התמודדות עם כאבים גופניים או כאבים כרוניים, סטרס, לחץ, שינוי במצב הרוח או מצב רוח ירוד, התמכרות, התקפי חרדה, טיפול בבעיות שינה, טיפול בבעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים וילדים ועוד. הטיפול הפסיכותרפי בהפרעות פסיכיאטריות ניתן כשירות תומך לטיפול פסיכיאטרי, עליו אמונים הפסיכיאטרים הפועלים במרכז.

טיפול פסיכולוגי בתל אביב מדיקל סנטר נעשה בשיטות המתקדמות ביותר. אנו מתמקדים בעיקר במתן טיפול קוגניטיבי-התנהגותי ובשיטת טיפול פסיכודינמי.

על שירותי הפסיכותרפיה במרכז הרפואי אחראי ד”ר ויטלי טבלב (PhD), מומחה בפסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית CBT)), פסיכותרפיסט ילדים ונוער וקרימינולוג קליני מורשה.

 

היתרון של פסיכותרפיסט פרטי הפועל במרכז

בעיות והפרעות פסיכולוגיות ופסיכיאטריות דורשות התייחסות ייחודית וטיפול מקצועי מוקפד ואיכותי. כשמדובר בנגיעה בנפש האדם, זו צריכה להיעשות על ידי פסיכותרפיסט מומחה המצויד בניסיון עשיר, ידע רב  והתעדכנות בשיטות מתקדמות. הפסיכותרפיסט הפועל במחלקת פסיכיאטריה ופסיכותרפיה במרכז מחויב להקדיש את כל הזמן הנדרש כדי לספק למטופלים תמונה מלאה על מצבם, לבצע אבחון מדויק ומהיר, לבנות עבורם תכנית טיפול ולבצע מעקב תקופתי. מטבע הדברים, רמה כזו של התייחסות, שתובעת סבלנות מרובה וזמן רב, אינה שכיחה בקופות החולים, שם קצוב פרק זמן קצר ומוגבל לכל מטופל. ייעוץ וטיפול ע”י פסיכותרפיסט פרטי עשויים לשפר את מצב המטופל באופן מהיר ומשמעותי. במקרים רבים ניתן לממן חלק מהטיפול או כולו באמצעות ביטוח בריאות פרטי או דרך ביטוח משלים בקופת חולים.

 

תפקידו של הפסיכותרפיסט במרכז שלנו

פסיכותרפיסט המרכז מספק חוות דעת מקצועית מקיפה עבור כל מטופל, הכוללת המלצות לטיפול. בהמשך להמלצות הוא מקיים עם המטופלים את מפגשי הטיפול הפסיכותרפי. במהלך המפגשים, הפסיכותרפיסט בונה עם כל מטופל מערכת יחסים המבוססת על אמון, אמפתיה ורגישות. הפסיכותרפיסט פועל להשגת המטרות והיעדים הטיפוליים שהוצבו מראש עבור כל אחד ואחת. כאשר הטיפול ניתן לילדים, ובמידה ומתעורר צורך בכך – הפסיכותרפיסט אמון גם על הדרכת הורים.

 

היתרון הנלווה – רופאים ומטפלים הפועלים במקום

לרשות הלקוחות העוברים טיפול פסיכותרפי בתל אביב מדיקל סנטר, עומד מערך רופאים ומטפלים מקצועיים נוספים הפועלים במקום: פסיכיאטר מבוגרים, פסיכיאטר ילדים, נוירולוג ילדים, פסיכוגריאטר, מומחים להתפתחות הילד, מרפאה בעיסוק וקלינאית תקשורת. הצוות הטיפולי הנרחב מאפשר לספק לכל מטופל טיפול מערכתי, שחוסך התרוצצות בין רופאים נוספים מחוץ למרכז. לאנשים עם בעיות פסיכיאטריות מדובר ביתרון עצום, שכן בנוסף לטיפול הפסיכיאטרי הניתן במרכז הם יכולים לקבל באותו מקום טיפול פסיכותרפי תומך. הפסיכיאטר והפסיכותרפיסט משתפים ביניהם פעולה ומשלבים יחד כוחות לפתרון מיטבי של הבעיות. כמו כן, ניתן לבצע אצלנו בדיקות עזר שונות במידה ותידרשנה, כגון בדיקת EEG, בדיקות דם ועוד.

דילוג לתוכן