בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

הדרכת הורים

הדרכת הורים בתל אביב מדיקל סנטר

הדרכת הורים מקצועית ואיכותית מתבצעת במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר במסגרת המחלקה לפסיכיאטריה וטיפול פסיכולוגי. על ההדרכה אמון הפסיכותרפיסט הראשי במרכז – ד”ר ויטלי טבלב PhD)), שאוחז

הדרכת הורים
הדרכת הורים

בניסיון עשיר בתחום הדרכת הורים למתבגרים וילדים בכל הגילאים.

הורים המגיעים לקבל הדרכה הורית בתל אביב מדיקל סנטר, נהנים משירות מקצועי ואדיב במחלקה שמאוישת גם במומחים נוספים כמו פסיכיאטר ילדים, נוירולוג ילדים, קלינאית תקשורת, מרפאה בעיסוק ועוד. כמו כן, ניתן לבצע אצלנו מגוון בדיקות בהתאם להפניית המטפלים והרופאים. היכולת לקבל טיפול מערכתי מלא תחת קורת גג אחת, חוסך ללקוחותינו התרוצצות מיותרת ממטפל חיצוני אחד למשנהו. הכול נמצא כאן, והכל מתבצע בשיטות המתקדמות ביותר, באווירה מכילה ורוגעת, תוך שמירה על דיסקרטיות ומתן יחס אישי וחם. המכלול המתואר תורם לחוויית טיפול חיובית ולהפקת תוצאות מיטביות.

 

הצורך והחשיבות של הדרכת הורים

הדרכה הורית היא שיטת טיפול שנועדה לסייע להורים בהתמודדות נכונה עם ילדיהם במגוון מצבים. מדובר בתהליך ייעוץ, שבמהלכו ההורים רוכשים כלים ומיומנויות להתמודדות עם קשיים שונים של ילדיהם כגון בעיות התנהגויות, לקויות למידה ועוד, ועם הלחץ שההורים משדרים בתגובה. ההדרכה מאפשרת לייצר אצל ההורים הבנה מיטבית לגבי ילדיהם, ומנתבת אותם להיות הורים ומדריכים לחיים.

מומלץ לפנות לקבלת הדרכה הורית במצבים כגון: קשיים נפשיים של הילד כמו חרדה או דיכאון ועוד, קשיים חברתיים ולימודיים שכתוצאה מהם הילד מפגין בעיות התנהגות, משברים כמו גירושין או אובדן במשפחה, וכן מצבי מצוקה הורית, בהם ההורה מתקשה להציב גבולות או לנהל תקשורת איכותית עם הילד.

 

בתל אביב מדיקל סנטר נספק לכם:

  • הדרכת הורים לילדים בהתאם לשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים
  • הדרכת הורים למתבגרים בהתאם לבעיות והמצבים הספציפיים שיוצגו
  • טיפול ממוקד ואיכותי הנושא תוצאות יעילות ומהירות
  • מתן כלים יישומיים לפתרון הבעיות השונות
  • הפניה לאנשי מקצוע במידת הצורך (שכאמור ניתן לקבל את שירותיהם במרכז עצמו)
  • קבלת הערכת מסוכנות לאובדנות
דילוג לתוכן