בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

פרוקטולוג פרטי

עמוד הביתהמחלקה הפרוקטולוגית › פרוקטולוג פרטי

שירות פרוקטולוג פרטי בתל אביב מדיקל סנטר

פרוקטולוג פרטי
פרוקטולוג פרטי

במסגרת שירותי המרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירות פרוקטולוג פרטי. השירות ניתן על ידי כירורג פרוקטולוג בכיר ומנוסה בתחומו, ונועד לתת מענה למטופלים הסובלים מבעיות פרוקטולוגיות שונות.

השירות המקצועי ניתן במרכז הרפואי המעוצב, המאופיין באווירה נעימה ותנאי מלון, יחס אישי, שמירה על דיסקרטיות ורגישות רבה. לעיתים, עצם הבהרת התמונה ומתן ההתייחסות האישית, מקלים על המטופל ותורמים לתחושת הביטחון והרוגע שלו.

מה כולל שירות המטולוג פרטי במרכז?

תחומי הפעילות של פרוקטולוג פרטי במרכז הרפואי כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול בעיות שונות בתחומי הפרוקטולוגיה. השירות כולל בין השאר:

בתל אביב מדיקל סנטר מייעצים ומטפלים רופאים פרוקטולוגים:

ד”ר מאיר זמל – מומחה לכירורגיה כללית וכירורגיה פרוקטולוגית

ד״ר מוריס ונטוררו – מנהל מחלקה פרוקטולוגית בבית חולים לניאדו

במהלך הפגישה הפרוקטולוג בוחן את מצבו של המטופל, מקשיב לתיאור הבעיה בגינה הגיע, ממפה את ההיסטוריה הרפואית שלו, עורך בדיקה גופנית, ובמידת הצורך מפנה לבדיקות רלוונטיות או לרופאים מומחים אחרים. בהתאם לממצאי הבדיקה, הפרוקטולוג מציג בפני המטופל את אבחנתו וממליץ על דרכי טיפול אפקטיביות.

היתרון של פרוקטולוג פרטי

פרוקטולוגיה הינה תחום רפואה ספציפי, ששירותיו ניתנים על ידי מספר מוגבל של רופאים מומחים. כיוון שכך, זמינותם של התורים לפרוקטולוגים ברפואה הציבורית אינה גבוהה. מדובר במצב בעייתי ביותר ובפגיעה משמעותית באיכות החיים, כאשר אדם שסובל מבעיה פרוקטולוגית כלשהי אינו מקבל טיפול הולם בזמן. במקרה כזה, הפתרון הוא לפנות אל פרוקטולוג פרטי  ולזכות בהליך מהיר של ייעוץ, אבחון וטיפול. זו הדרך הקצרה והיעילה למנוע סבל מיותר ולקדם את המענה הרפואי ההולם לבעיה.

במפגש עם הפרוקטולוג במרכז הרפואי שלנו, תהיו סמוכים ובטוחים שאתם בידיים מקצועיות. הפרוקטולוג יעניק לכם את מרב הזמן והסבלנות הנדרשים כדי לספק לכם תמונה בהירה ושלמה, תוך אבחון הבעיה ומתן ההמלצות לטיפול הנדרש לה. מדובר ברמת התייחסות שקשה למצוא בשירותי הרפואה הציבורית, שמתאפיינים בעומס רב ובזמן קצוב וקצר שניתן להעניק לכל מטופל.

זה המקום לציין כי ייעוץ פרוקטולוג פרטי במרכזנו  ממומן באופן מלא או חלקי ע”י ביטוח בריאות פרטי או הביטוחים המשלימים של קופ”ח.

פרוקטולוג פרטי במרכז הרפואי שלנו – יש לכם יתרון

כאשר אדם עם בעיה פרוקטולוגית מגיע לתל אביב מדיקל סנטר, הוא מוצא במקום, מעבר לייעוץ פרוקטולוגי וכירורגי איכותי, גם מרכז רפואי מתקדם שמאגד במסגרתו מגוון שירותים. ניתן לבצע אצלנו בדיקות שונות הנדרשות לאבחון הבעיה, ואף לקבל ייעוץ מטעם מומחה רפואי אחר במידה והדבר נדרש. כל זאת תחת אותה קורת גג, במרכז מאובזר ויוקרתי, הכולל מעבדה רפואית, ומגוון מחלקות רפואיות עם צוותי מומחים בכל תחום.

טיפולים

דילוג לתוכן