רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

הסרת שיער בפנים

עמוד הביתהסרת שיער בלייזר › הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת טיפולי האסתטיקה הנעשים במרפאת העור של תל אביב מדיקל סנטר, אנו מבצעים הסרת שיער בפנים לנשים ולגברים. אנו משתמשים במכשור משוכלל להסרת שיער לצמיתות בפנים (כאן ראוי להדגיש כי

הסרת שיער בפנים
הסרת שיער בפנים

המושג לצמיתות אינו מדויק מילולית, אלא בא להגדיר טיפולים בעלי יעילות לטווח ארוך).

טיפולי הסרת שיער בפנים נעשים אצלנו תוך שימוש בשיטת הלייזר הידועה באפקטיביות שלה.  הטיפולים מבוצעים ע”י מומחים מיומנים ובעלי ניסיון ותוך שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום הסרת שיער בפנים ובכלל.

לפני שאנו מתחילים בטיפול הסרת שיער בלייזר, אנו מזמנים את  המטופלת או המטופל לפגישת אבחון, לצורך הערכת סדרת הטיפולים הנדרשת לכל אחת ואחד. חשוב לציין כי הסרת פנים בשיער עלולה לגרור תוצאות ותופעות לוואי לא נעימות, אם היא נעשית על ידי איש מקצוע בלתי מהימן ובלתי מיומן, ואם נעשית בחירה בשיטת טיפול שגויה או לא מתאימה למטופל ספציפי ו/או לאזור הסרת השיער מהפנים.

בתום אבחון מקצועי ומוקפד, מומחי העור שלנו מספקים למטופל/ת את המלצתם על סדרת הטיפולים המתאימה להסרת השיער בפנים.

הסרת שיער בלייזר – זו המומחיות שלנו

הסרת שיער בלייזר הינה שיטה מובילה ויעילה במיוחד בהסרת שיער מהגוף ומהפנים. השיטה יעילה בעיקר להסרת שיער מאזור השפם ובין הגבות כשמדובר בנשים, ולהסרה מאזור עצמות הלחיים כשמדובר בגברים. בשונה משיטת Ipl הסרת שיער בפנים המבוססת על גלי אור באורכים שונים, טכנולוגיית הלייזר הורסת את שורש השערה ע”י גל אור עוצמתי אחד. לפיכך, היא יעילה יותר ואף כרוכה במספר טיפולים קטן יותר להשגת התוצאה הרצויה.

הטיפול מבוצע ע”י מכשיר שיורה קרן לייזר שמאתרת את השערה לפי ההבדל בין פיגמנט השערה לפיגמנט העור. קרן הלייזר מחממת את השערה בצורה ממוקדת, החום מגיע לזקיק השערה, הורס אותו ופוגע ביכולת הצמיחה המחודשת של השערה. להשגת תוצאות מיטביות, יש לבצע סדרת טיפולים בהפרשים של בין 3-2 חודשים בין טיפול לטיפול, כדי לוודא שקרני הלייזר יפגעו בשערה במחזורי הצמיחה השונים שלה. לאחר הטיפול ייתכנו אדמומית ורגישות שיחלפו מאליהן. בין טיפול לטיפול יש להגן על העור מפני קרני השמש ולהימנע משיטות הסרת שיער אחרות כמו שעווה, מריטה וכיו”ב.

הסרת שיער בפנים לנשים

אצל נשים רבות ישנה צמיחה בלתי רצויה של שיער בפנים, בעיקר באזור השפה העליונה (שפם), סנטר, לחיים ומצח. לרוב, הגורם לשיעור הינו הורמונלי. תופעת השיער בפנים מהווה מטרד אסתטי משמעותי לאישה ומצריכה טיפולים שוטפים כדי לשמור על עור נקי משיער. בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים טיפולי הסרת שיער בפנים לנשים, אשר משחררים נשים רבות מהצורך להסיר את שיער הפנים בשעווה או במריטה לעיתים תכופות, ואפילו אחת לשבוע.

הסרת שיער בפנים לגברים

ישנם גברים שעירים במיוחד שאינם מחבבים את שיער הפנים שלהם. מאידך, גם פעולת הגילוח היומית (לעיתים פעמיים ביום) אינה חביבה על כל גבר. הפתרון נמצא בטיפולי הסרת שיער בפנים לגברים, המאפשרים לגבר להיפטר הן מהשיער העודף בפנים והן מההשתעבדות היומיומית לגילוח. בהתאם לכך, יותר ויותר גברים פונים כיום למכוני האסתטיקה כדי לעבור טיפול הסרת שיער מהפנים.

 

קרדיולוגיה רופאים

דילוג לתוכן