רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

הולטר לחץ דם עד הבית

עמוד הביתרפואה עד הבית › הולטר לחץ דם עד הבית
הולטר לחץ דם עד הבית
הולטר לחץ דם עד הבית

הולטר לחץ דם עד הבית דרך תל אביב מדיקל סנטר

בדיקת הולטר לחץ דם היא בדיקה אותה ניתן לבצע דרך מחלקת רפואה עד הבית של תל אביב מדיקל סנטר. בדומה לבדיקות רבות אחרות, גם בדיקת הולטר לחץ דם עד הבית נותנת למטופלים יתרון משמעותי בשליטה בלוח הזמנים שלהם ובצרכיהם. ניתן להזמין אותה עד לבית שלכם.
בדיקות נוספות אותן ניתן להזמין עד לבית המטופל דרך תל אביב מדיקל סנטר כוללות:

את הבדיקות ניתן להזמין עד דלת ביתכם, והן ילוו ע”י טכנאי מיומן ויספקו תוצאות מהירות שיגיעו גם הן עד אליכם, דרך תל אביב מדיקל סנטר. ניתן לעשות זאת בכיסוי מלא או חלקי עבור בעלי ביטוחי בריאות פרטיים וביטוחים משלימים מתאימים.

כיצד מתבצעת בדיקת הולטר לחץ דם, ומתי יש לבצע אותה?

בדיקת הולטר לחץ דם היא בדיקה מרכזית וחשובה בעולם של רפואת הלב – קרדיולוגיה. ברמה הפשוטה ביותר, זוהי בדיקת לחץ דם כפי שכולנו מכירים אותה – בדיקה בה מודדים את לחץ הדם הסיסטולי (בעת התרוקנות חדרי הלב) והדיאסטולי (בעת התמלאות חדרי הלב).
מה שמייחד בדיקת הולטר הוא היותה בדיקה רציפה – מכשיר לחץ הדם מחובר למטופל לאורך 24 שעות לפחות (ויתכן גם שלאורך 48 או 72 שעות בהתאם לצורך הקליני). מכשיר ההולטר הוא למעשה מכשיר שמחובר למד לחץ הדם, ומתעד את התוצאות שנמדדות במכשיר לחץ הדם לאורך כל היממה (או יותר). זאת בכדי לתת אינדיקציה טובה ומדויקת יותר על מצב הלחץ הדם הרגיל של המטופל. זוהי בדיקה שיש בה צורך מהותי ביותר, משום שמדידת לחץ דם בודדה במרפאה יכולה להיות לא מדויקת, ולעיתים לחץ הדם יכול גם לעלות בשל הלחץ בו נמצא המטופל בעת הבדיקה. בדיקת הולטר נותנת אינדיקציה ארוכה ורציפה, ומאפשרת אבחנה מדויקת הרבה יותר. בדיקת הולטר לחץ דם עד הבית מאפשרת לעשות בדיוק את זה – במקסימום נוחות למטופל.

הולטר לחץ דם עד הבית – למה זה כדאי?

לא תמיד קל להגיע למרכז רפואי או לקופת חולים במיוחד על מנת להתחבר אל מכשיר ההולטר לחץ דם. הדבר דורש מאיתנו לעיתים גמישות בלוח הזמנים שלנו ויכול להוביל לעיכוב משמעותי באבחנה שנחוצה למטופל. משום כך, אפשרות של בדיקת הולטר לחץ דם עד הבית היא אפשרות אטרקטיבית כל כך – לא תצטרכו לצאת מהבית, ויגיע אליכם טכנאי רפואי מיומן שיחבר אליכם את מכשיר לחץ הדם ואת מכשיר ההולטר אליו.
יש לזכור שעם חיבור מכשיר ההולטר, לא ניתן להסירו (גם על מנת להתקלח) לאורך כל זמן הבדיקה – 24 שעות או למעלה מכך. משום כך, חיבור של המכשיר בבית שלכם מומלץ עוד יותר – הדבר מקל עליכם להתקלח ממש לפני חיבור המכשיר, ומצמצם באופן משמעותי את חוסר הנוחות של הבדיקה. גם אם יש מצב שבו מצב רפואי כללי מקשה על יציאה מהבית – הולטר לחץ דם עד הבית הוא אפשרות איכותית ביותר.

הולטר לחץ דם בתל אביב מדיקל סנטר

דרך תל אביב מדיקל סנטר תוכלו אמנם להזמין בדיקת הולטר לחץ דם (ובדיקות רבות אחרות) עד הבית, אבל תוכלו גם להגיע למרכז הרפואי האיכותי שלנו וליהנות מכל היתרונות שלו. בתל אביב מדיקל סנטר תמצאו לא רק בדיקת הולטר לחץ דם ובדיקות קרדיולוגיות רבות אחרות. לשירותכם עומד כאן מערך בדיקות ומעבדות ברמה הגבוהה ביותר, עם קרדיולוג מומחה שיפענח עבורכם כל ממצא ועם שירות מהיר ויעיל – והכל תחת קורת גג אחת.

דילוג לתוכן