רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

הולטר לב עד הבית

עמוד הביתרפואה עד הבית › הולטר לב עד הבית
הולטר לב עד הבית
הולטר לב עד הבית

הולטר לב עד הבית עם תל אביב מדיקל סנטר

בדיקת הולטר לב ניתן להזמין עד בית המטופל דרך השירות האיכותי של תל אביב מדיקל סנטר. הולטר לב עד הבית מהווה חלק אחד ממערך רחב של בדיקות ושירותי רפואה שניתן להזמין עד לבית המטופל, כאשר במקרה הזה הבדיקה נעשית במסגרת מחלקת קרדיולוגיה בשילוב עם שירותי רפואה עד הבית. מלבד בדיקת הולטר לב עד הבית, ניתן להזמין עוד מגוון רחב של בדיקות רפואיות עד בית המטופל, לרבות:

את הבדיקות, המגיעות לנוחיותכם עד דלת הבית שלכם, תוכלו להזמין דרך תל אביב מדיקל סנטר ולקבל החזר מלא או חלקי באם הינכם בעלי ביטוחי בריאות פרטיים או ביטוחים משלימים מתאימים.

מהי בדיקת הולטר לב ומתי צריך לבצע אותה?

בדיקת הולטר לב היא בדיקה רפואית חשובה, המשמשת לאבחנה של הפרעות בקצב הלב ומחלות לב אחרות, והיא ייחודית בכך שהיא מתבצעת לאורך זמן רב. למעשה, הולטר הוא שם כללי לבדיקות שמתבצעות לאורך שעות היממה ולא לאורך זמן בדיקה קצר. הולטר לב, לענייננו, זו למעשה בדיקת אק”ג רציפה וממושכת שנמשכת 24 שעות לפחות, אך יכולה גם להימשך 48 או 72 שעות בהתאם לצורך.
צריך לבצע בדיקת הולטר לב כאשר ישנו חשד להפרעות קצב או מומים מבניים בלב המטופל. מצב זה, שיכול להיות מצב מסכן חיים במקרים מסוימים, ובכל מקרה הוא מהווה מצב שחשוב לאבחן ולאתר בהקדם, לא בהכרח יופיע כאשר עושים בדיקת אק”ג קצרה בקופת החולים או במיון. הפרעות קצב יכולות להופיע באופן אקראי בזמנים שונים ביום, ובכדי לאתר אותן באק”ג, צריך חיבור רציף של אלקטרודות אק”ג ותיעוד של פעילות הלב החשמלית לאורך כל היום. זה בדיוק הפתרון שבדיקת הולטר לב מציעה, וכיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לבצע אותה. ניתן להזמין בדיקת הולטר לב עד הבית. הבדיקה מפוענחת על ידי קרדיולוג ותוצאותיה יכולות להגיע גם כן עד לבית המטופל.

מה היתרונות בביצוע בדיקת הולטר לב עד הבית?

למעשה, בדיקת הולטר לב היא בדיקה שבהגדרה צריכה ללוות את המטופל לאורך כל היממה, בעודו מבצע את הפעולות הרגילות שלו. משום כך, יש הגיון גדול ויתרון משמעותי בכך שהיא תתחיל ותחובר למטופל כשהוא נמצא בביתו. עוד יתרון בכך הוא שעם חיבור בדיקת ההולטר, המטופל לא יכול להוריד את מכשיר הבדיקה ולהתקלח עד שהבדיקה מסתיימת – ולכן ברור עוד יותר עד כמה חיבור מכשיר ההולטר בבית המטופל יהיה הרבה יותר נוח והיגייני. בנוסף, מטופלים רבים אולי צריכים לבצע בדיקת הולטר לב, אבל אין להם את הזמן להגיע למרכז הרפואי לצורך ה תחברו למכשיר, והם צריכים אפשרות שתתחשב בלוח הזמנים העמוס שלהם. בכל המצבים האלה גם יחד, פתרון של בדיקת הולטר לב עד הבית הוא פתרון איכותי ונוח במיוחד למטופל.

תל אביב מדיקל סנטר – שירותים עד הבית ומרכז רפואי ברמה הגבוהה ביותר

עם תל אביב מדיקל סנטר, אתם יכולים ליהנות לא רק ממגוון רחב של בדיקות המגיעות עד לבית, אלא גם ממערך בדיקות מתקדם ומוביל במרכז הרפואי עצמו. תוכלו להזמין בדיקת הולטר לב עד הבית, ותוכלו גם להגיע לתל אביב מדיקל סנטר לבצע את בדיקת ההולטר לב במקום בו פועל מערך בדיקות ומעבדות ברמה הגבוהה ביותר, עם מומחים רפואיים מהשורה הראשונה והתחשבות בכל צורך שלכם.

דילוג לתוכן