בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

המטולוג פרטי

עמוד הביתמחלקת המטולוגיה › המטולוג פרטי
המטולוג פרטי
המטולוג פרטי

שירות המטולוג פרטי בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת הפעילות השוטפת של מחלקת המטולוגיה במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירות המטולוג פרטי. השירות המסופק על ידי המטולוגית בכירה, ניתן הן למבוגרים והן לילדים עם חשד או קיום של הפרעות ומחלות המטולוגיות שונות. במסגרת זו המטופלים עוברים בדיקות אבחון רלוונטיות, נבנית עבורם תוכנית טיפול, והם אף מופנים לבדיקות נוספות או לאשפוז במידת הצורך.

פרופ’ מאיר להב
מומחה ברפואה פנימית והמטולוגיה
לקבוע תור 03-7712804

הייעוץ ההמטולוגי ניתן במרכז הרפואי על ידי שני המטולוגים: פרופסור מאיר להב, פנימאי והמטולוג בכיר  וד”ר ילנה ריבקובסקי. ד”ר ריבקובסקי, המטולוגית ופנימאית, משמשת בתפקיד רופאה מומחית בכירה במכון ההמטולוגי של המרכז הרפואי שיבא, תה”ש. בעבר עבדה בשיב”א במחלקה פנימית, במחלקה ההמטו-אונקולוגית המטפלת בכל סוגי סרטן הדם, ובמחלקת השתלות מח עצם.

מה כולל שירות המטולוג פרטי במרכז?

שירותי המטולוג פרטי במרכזנו כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול בכל קשת המחלות וההפרעות ההמטולוגיות הפוגעות בתאי הדם וביניהן:

  • אנמיה
  • בעיות קרישיות בדם – קרישיות יתר או נטייה לדימומים
  • סוגי סרטן דם: לוקמיה, לימפומה, מיאלומה
  • מח עצם – בדיקת מח עצם (שאיבה), ייעוץ להשתלת מח עצם.

במסגרת הייעוץ, ההמטולוגית בוחנת את מצבו של המטופל, עורכת מיפוי להיסטוריה הרפואית שלו, ומבצעת את האבחונים הנדרשים באמצעות בדיקות רלוונטיות כגון: בדיקה גופנית וכן בדיקות דם הבוחנות ערכים שונים כמו ספירת דם, כימיה, ברזל בבדיקות דם, ויטמין b1, בדיקת קרישיות דם, בדיקת המוגלובין ועוד.

עם סיום האבחון ופענוח בדיקות דם, ההמטולוגית מספקת למטופל הסבר מפורט, המלצות לדרכי טיפול אפקטיביות, הפניות לבדיקות נוספות, הפניות לרופאים מומחים אחרים כמו נפרולוג או מומחה סוכרת, או הפניה להמשך טיפול באשפוז – הכול בהתאם לצורך בכל מקרה לגופו. המפגש עם ההמטולוגית מתקיים במרכז הרפואי, ומאופיין באווירה נעימה, יחס אישי, רגישות ודיסקרטיות. לעיתים, כבר בהבהרת התמונה ובהתייחסות האישית, יש משום הקלה ותרומה לתחושת הביטחון והרוגע של המטופל.

ד”ר ילנה ריבקובסקי
מומחית בהמטולוגיה ורפואה פנימית
לקבוע תור 03-7712804

היתרון של המטולוג פרטי

המטולוגיה הינה תחום רפואה ייחודי, שפועלים בו מספר מוגבל של רופאים מומחים. בהתאם לכך, זמינות של תורים להמטולוגים ברפואה הציבורית היא נמוכה יחסית. לעיתים אדם צריך להמתין שבועות ואפילו חודשים עד שיתפנה עבורו תור לייעוץ המטולוגי. מכיוון שמחלות המטולוגיות עלולות להיות קשות ומסוכנות, יש משקל גורלי לאבחון, כך שכל המתנה עלולה להביא לנזק בלתי הפיך ולפגיעה ממשית באיכות החיים ובתפקוד, ואף להוות סכנת חיים. במצבים כאלה, הפתרון הוא לפנות להמטולוג פרטי לצורך הליך מהיר של ייעוץ, אבחון והמלצות טיפול. זוהי הדרך הקצרה והיעילה ביותר למנוע סבל מיותר ולקדם מענה רפואי הולם לבעיה.

במפגש עם המטולוגית פרטית במרכז שלנו, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים מקצועיות, ויוקדשו לכם כל הזמן והסבלנות שצריך על מנת  לשקף בפניכם תמונה כוללת ובהירה ככל האפשר על מצבכם, תוך אבחון של הבעיה וקביעת הטיפול הנדרש לה. רמת התייחסות כזו אינה מצויה בדרך כלל בשירותים הרפואיים הציבוריים, שסובלים מעומס רב ושלא ניתן להקדיש במסגרתם זמן מספק לכל מטופל, בהשוואה לרפואה הפרטית. כאן יצוין כי ייעוץ המטולוג פרטי ממומן בצורה חלקית או מלאה ע”י ביטוח בריאות פרטי או ביטוח משלים של קופ”ח.

המטולוג פרטי במרכז הרפואי שלנו – היתרון גדול יותר

לקוחות שפונים לתל אביב מדיקל סנטר, מוצאים במקום, מעבר לייעוץ ההמטולוגי האיכותי, גם מרכז רפואי מתקדם על כל המשתמע מכך – אפשרות לבצע בדיקות שונות לצורך אבחון הבעיה כמו גם קבלת ייעוץ של מומחה רפואי אחר במידת הצורך. כל זה יקרה תחת קורת גג אחת במרכז המצויד במעבדה רפואית, אבזור משוכלל ומגוון מחלקות רפואיות בהן פועלים צוותי מומחים בכל תחום.

המטולוגיה רופאים

דילוג לתוכן