רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

קולונוסקופיה

קולונוסקופיה
קולונוסקופיה

בדיקת קולונוסקופיה בתל אביב מדיקל סנטר

בדיקת קולונוסקופיה לאבחון מחלות המעי הגס מבוצעת במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר במחלקת גסטרואנטרולוגיה. הבדיקה נעשית בידיו האמונות של גסטרואנטרולוג (גסטרולוג) מנוסה – ד”ר מאור להב או ד”ר עדי להב. אנו מצוידים בטכנולוגיה והציוד החדישים בתחום. במחלקת גסטרואנטרולוגיה אנו מבצעים גם בדיקת גסטרוסקופיה לאבחון מחלות בדרכי העיכול העליונות.
הבדיקה נערכת במרכז המעוצב והיוקרתי שלנו, המאופיין באווירה נינוחה המשרה רוגע על המטופלים והנבדקים- מה שחשוב ביותר כשמדובר בבדיקת קולונוסקופיה שרבים נלחצים ממנה. הצוות זמין לכל נבדק/ת בכל רגע, ומעניק יחס אישי ומענה לכל שאלה. לפני הבדיקה הצוות המטפל מספק לנבדקים הסבר מפורט ומקיף באשר להכנות לבדיקה, מהלך הבדיקה, סיכונים אפשריים, החלמה ועוד.
מבוטחים בביטוח בריאות פרטי לרוב יכולים לקבל החזר כספי מלא או חלקי עבור בדיקת קולונוסקופיה פרטית המבוצעת בתל אביב מדיקל סנטר.

מהי בדיקת קולונוסקופיה ומדוע היא חשובה

קולונוסקופיה הינה בדיקה חיונית, מוכרת ושכיחה, המבוצעת לצורך אבחון וטיפול במחלות המעי הגס. יש לה חשיבות רבה למניעת סרטן המעי הגס, שכן באמצעותה ניתן לזהות נגעים לפני שהם הופכים לממאירים. פעמים רבות, קולונוסקופיה היא בדיקה מצילת חיים.
כאמור, הבדיקה מבוצעת על ידי גסטרואנטרולוג (גסטרולוג) מנוסה הפועל במרכז. הרופא מחדיר דרך פי הטבעת של הנבדק אנדוסקופ – צינור גמיש ודק שבקצהו מותקנת מצלמה זעירה. כך מתאפשר לו לצפות ישירות בחלל המעי הגס, ולאתר ממצאים חריגים ושינויי רקמות קטנים. במהלך הבדיקה, הרופא יכול לבצע, בהתאם לנדרש, פעולות שונות כמו כריתת פוליפים או צריבתם, נטילת ביופסיה, הרחבת היצרויות במעי על ידי בלון או הנחת סטנטים בחלל המעי. הבדיקה מבוצעת תחת טשטוש הניתן בהזרקה לווריד של הנבדק/ת.

ההכנות לבדיקה – אנו מספקים את כל ההנחיות

הכנה נכונה לקראת בדיקת קולונוסקופיה מהווה חלק קריטי וחיוני להצלחתה, והיא באחריות המטופלים עצמם. ההכנה נועדה לרוקן את חלל המעי לחלוטין מכל תוכן שבתוכו, על מנת לאפשר קבלת תמונה ברורה של דופן המעי. הכנה לקויה תפגום באיכות בדיקת הקולונוסקופיה ובביצוע אבחנה מדויקת וטיפול הולם, כך שלעיתים תידרש בדיקה נוספת.
צוות מחלקת גסטרואנטרולוגיה שלנו מספק לכל מטופל הסבר מקיף ומפורט על ההכנה לבדיקה. ההכנה כוללת דיאטה ונטילת חומרים משלשלים ובמקרים מסוימים גם הפסקת טיפול רפואי רלוונטי.
להצלחת האבחנה והטיפול – חובה להקפיד על ההנחיות במדויק.

היתרון של ביצוע בדיקת קולונוסקופיה פרטית במרכז שלנו

כמו כל הבדיקות והטיפולים הנעשים בתל אביב מדיקל סנטר, גם בדיקת קולונוסקופיה פרטית נעשית במלוא המקצועיות, בידי המומחים מהשורה הראשונה בתחומם ובאמצעות הציוד המשוכלל ביותר. מעבר לכך, המטופלים נהנים מיתרון גדול של המרכז הרפואי, המאחד תחת גגו מערך בדיקות נרחב וייעוצי מומחים בכל תחום. כך, במידה ונדרשות פעולות ובדיקות נוספות מעבר לקולונוסקופיה – ניתן לרכז הכול במקום אחד.

דילוג לתוכן