רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

גסטרוסקופיה

גסטרוסקופיה
גסטרוסקופיה

בדיקת גסטרוסקופיה בתל אביב מדיקל סנטר

בדיקת גסטרוסקופיה, המשמשת לאבחון מחלות מערכת העיכול העליונה, ובחלק מהמקרים גם לטיפול בהן, נמנית על השירותים שמציעה מחלקת גסטרואנטרולוגיה בתל אביב מדיקל סנטר. הבדיקה המתבצעת על ידי גסטרואנטרולוג (גסטרולוג) מומחה, עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. על ביצועה אמונים אצלנו ד”ר עדי להב וכן ד”ר מאור להב – שניהם גסטרואנטרולוגים מובילים ובעלי מומחיות בתחום הבדיקות האנדוסקופיות. לביצוע בדיקת הגסטרוסקופיה אנו משתמשים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום.

במידת הצורך, כחלק מהאבחון והטיפול במחלקה, ניתן לבצע גם בדיקות של מערכת העיכול התחתונה באמצעות קולונוסקופיה.
הצוות המיומן והמקצועי שלנו יכין אתכם היטב לביצוע הבדיקה, ייתן מענה לכל שאלה וילווה אתכם לאורך כל התהליך, בכדי להפיג כל חשש ולנטרל כל לחץ. החל משלב ההכנות לבדיקה וההסבר עליה, דרך הטשטוש והבדיקה עצמה ועד ההתאוששות ממנה, האבחנה והטיפול – אנו מספקים למטופלים שלנו את כל המידע ומלווים לאורך כל התהליך.
אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, או ביטוח משלים שכולל טיפולים פרטיים, תוכלו לקבל החזר כספי חלקי או מלא עבור בדיקת גסטרוסקופיה פרטית במסגרת תל אביב מדיקל סנטר.

קצת על בדיקות גסטרוסקופיה וחשיבותן

בדיקת גסטרוסקופיה היא למעשה סוג של אנדוסקופיה – בדיקה בה משתמשים במצלמה המוכנסת לגוף המטופל, אשר מורכבת בקצה צינור רובוטי קטן. הבדיקה מאפשרת לאבחן ולטפל במחלות דרכי העיכול. גסטרוסקופיה, באופן ספציפי, היא אנדוסקופיה של מערכת העיכול העליונה, בדגש על הוושט, הקיבה והתריסריון.
הבדיקה משמשת הן לאבחון והן לביצוע בדיקות וטיפולים שונים – החל בלקיחת ביופסיה מאזור חשוד ועד פתיחה של חסימות במערכת העיכול, הוצאה של גופים זרים וצריבה ועצירה של דימומים.
יש מחלות שונות של מערכת העיכול העליונה, אותן מאבחנים ובהן מטפלים באמצעות בדיקה גסטרוסקופית – החל מהיצרויות של הוושט ושל המעבר בין הוושט לקיבה, דרך דימומים במערכת העיכול העליונה ועד אבחון של מחלת הצליאק.

כל מה שצריך לדעת לפני שנכנסים לבדיקה

בדיקת גסטרוסקופיה מתבצעת במרבית המקרים בתנאים של טשטוש. כחלק מההכנה לבדיקה מבצעים גם הרדמה מקומית באזור הלוע והגרון, דרכם מחדירים את האנדוסקופ. על המטופל להישאר בצום של 8 שעות טרם ביצוע הבדיקה (למעט שתיית מים). בשל הטשטוש, אין יכולת לנהוג מיד לאחר הבדיקה ויש להגיע עם ליווי. אם המטופל נוטל תרופות מדללות דם, למעט אספירין, יש להפסיק את נטילת התרופות טרם ביצוע הבדיקה. מלבד זאת, על כל תרופה אחרת שהמטופל לוקח – יש להתייעץ עם רופאי המרכז בטרם ביצוע הבדיקה.

למה כדאי לכם לבצע בדיקת גסטרוסקופיה פרטית בתל אביב מדיקל סנטר?

בדיקת גסטרוסקופיה פרטית בתל אביב מדיקל סנטר מתבצעת הן על ידי הרופאים המקצועיים והאיכותיים ביותר בתחומם, והן בעזרת האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום. המרכז שלנו מאחד תחת קורת גג אחת את כל מה שנחוץ לכם סביב בדיקת הגסטרוסקופיה – תוכלו לעבור את הבדיקה, לקבל את הטיפול שנחוץ לכם, ולקבל את ההסבר והייעוץ האיכותיים והמקצועיים ביותר.

דילוג לתוכן