בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

טיפול בפסוריאזיס

עמוד הביתהמחלקה עור ומין › טיפול בפסוריאזיס

טיפול בפסוריאזיס בתל אביב מדיקל סנטר

בין השירותים השונים שאנו מספקים במחלקת עור ומין, הפועלת במסגרת מרכז רפואי תל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים טיפול בפסוריאזיס – אחת ממחלות העור הנפוצות. הטיפול כולל:

  • פגישת היכרות עם החולה, שמיעת הסיפור הרפואי שלו, ואיסוף מידע רקע רלוונטי.
  • אבחון המחלה ומידת חומרתה.
  • בניית תכנית טיפול המסתמכת על בחירה באחת או יותר מהשיטות המתקדמות המקובלות כיום, כפי שיפורט בהמשך.
ד"ר נועה ריץ
רופאת עור ומין בכירה
לקבוע תור 03-7712804

מאפייני הטיפול בפסוריאזיס בתל אביב מדיקל סנטר

טיפול בפסוריאזיס ניתן על ידי צוות מומחים, בראשותה של ד”ר נועה ריץ, רופאה בכירה ומומחית  בתחום רפואת עור ומין. הצוות המקצועי מעניק למטופלים, מבוגרים וילדים, יחס אישי, ופועל ברגישות רבה ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

מילות המפתח בטיפול שאנו מספקים הן – התאמה אישית. רוב חולי הפסוריאזיס סובלים ממחלה בדרגה קלה עד בינונית – במצב כזה די בטיפול מקומי המבוסס על תכשירים רפואיים כמו משחות, שמפו רפואי לקשקשת, קרמים רפואיים וכו’. כאשר מדובר בפסוריאזיס בדרגות חמורות יותר, כיוון הטיפול הוא מערכתי – כדורים, זריקות, טיפולי פוטו-תרפיה בעזרת קרני UV המדמות קרני שמש. במקרים של פסוריאזיס בדרגת חומרה גבוהה, ישולבו בטיפול גם תרופות ביולוגיות.

גיבוש התוכנית הטיפולית ייעשה לאחר ניהול דיון עם החולה, ויותווה לפי  מידת שטח המעורבות של המחלה, כיצד היא משפיעה על האיכות  החיים של המטופל, ושיקולים של רווח מול סיכון בהקשר לתופעות לוואי צפויות.

כמו כל הליך שנעשה בתחומי תל אביב מדיקל סנטר, גם טיפול בפסוריאזיס מתבצע באווירה הנעימה והמכילה המאפיינת את המרכז.

במידת הצורך, רופאי העור מפנים את המטופלים לבצע בדיקות דם הניתנות לביצוע מהיר ויעיל במעבדה הרפואית שבמרכז.

 

היתרון של טיפול בפסוריאזיס על ידי רופא עור פרטי במרכז הרפואי שלנו

טיפול בפסוריאזיס
טיפול בפסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלה כרונית אשר מלווה בתסמינים שאינם נעימים לעין ולסביבה החיצונית ובוודאי שאינם נעימים לגופו של החולה ולתחושותיו.

מכיוון שמדובר במחלה שמערבת את המערכת החיסונית ואינה ניתנת לריפוי מלא, בכל הקשור אל פסוריאזיס טיפול המשלב הקלת התסמינים יחד עם ייעוץ והדרכה לאורח חיים מותאם והימנעות מחשיפה לטריגרים שעלולים לעורר את המחלה הינו המיטבי. טיפול כזה עשוי לזמן הקלה משמעותית לחולה הפסוריאזיס ולאפשר לו איכות חיים מיטבית עם מינימום התלקחויות של המחלה.

בהקשר זה, יש יתרון רב לטיפול על ידי רופא עור פרטי, שיכול להקדיש את מרב הזמן, הסבלנות והיחס האישי לכל מטופל. כשמדובר בפסוריאזיס יש משמעות רבה לטיפול שנעשה תוך מתן יחס אישי, ייעוץ והסברים מפורטים, הקשבה, הבנה ועידוד. מטבע הדברים, קשה למצוא את המאפיינים הללו בטיפולים הנעשים במסגרות הרפואה הציבוריות, שפועלות בשיטת הסרט הנע ומקציבות זמן קצר ומוגבל לכל מטופל.

כאמור, בתל אביב מדיקל סנטר, טיפול בפסוריאזיס ניתן על ידי רופאת עור פרטית וצוות שלם העומד לרשות המטופל. כמו כן, שלא כמו בקופות החולים, שם יש להמתין שבועות לפגישה עם רופא עור, אצלנו ניתן לקבוע תור ללא עיכובים ולהתחיל בטיפול במהירות המרבית. כשמדובר במחלה לא נעימה כמו פסוריאזיס – מן הראוי לטפל בה בהקדם וללא דיחוי.

בנוסף, במרכז ניתן לבצע בדיקות שונות וכן להתייעץ עם מומחים אחרים במידת הצורך.

רופאים

דילוג לתוכן