בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

טיפול באקנה

עמוד הביתהמחלקה עור ומין › טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה

טיפול באקנה בתל אביב מדיקל סנטר

במחלקת רפואת עור ומין של מרכז רפואי תל אביב מדיקל סנטר אנו מציעים טיפול באקנה למתבגרים, צעירים ובני כל הגילאים. הטיפול ניתן על ידי ד”ר נועה ריץ, רופאה בכירה ומומחית לרפואת עור ומין.

טיפול באקנה במרכז שלנו כולל:

  • אבחנה קלינית לרבות ביצוע בדיקות דם ואלרגיה במידת הצורך.
  • המלצה לתרופות ותכשירים בהתאם לאבחנה.
  • ייעוץ לגבי התנהלות הולמת של המטופלים מבחינת היגיינה, תזונה ועוד.
  • מעקב אחר תוצאות הטיפול ובחינת השלכותיו השונות.

כמו כל טיפול אחר המוצע במסגרת תל אביב מדיקל סנטר, גם טיפול באקנה נעשה באווירה הנעימה המאפיינת את המרכז, תוך הסתייעות בצוות אדיב ושירותי המעניק יחס אישי ומענה לכל צרכי המטופלים. אנו מקפידים על דיסקרטיות מלאה ונוהגים במטופלים ברגישות רבה, הנדרשת בעיקר כשמדובר במתבגרים ובאסתטיקה.

ד"ר נועה ריץ
רופאת עור ומין בכירה
לקבוע תור 03-7712804

חשיבות הטיפול באקנה

אקנה היא מפגע אסתטי, בעיקר בדרגות חמורות שלה ובעיקר מכיוון שהיא מופיעה לרוב באזור הפנים. מתבגרים וצעירים רבים שסובלים מאקנה, סובלים כתוצאה מכך גם מירידה בדימוי העצמי, וחווים חוסר ביטחון ואפילו דיכאון, עד כדי כך שהם מוותרים לעיתים על קשרים חברתיים שחיוניים כל כך בגילאים אלה. לפיכך, חשוב מאוד לטפל באקנה ולהתמודד עם הבעיה בצורה הולמת עוד לפני שהיא מתפתחת לדרגות חומרה גבוהות. מעבר לפן הרגשי, הזנחה של אקנה עלולה להביא להחמרת מצב ולהותיר צלקות גם לאחר שהנגעים מחלימים.

היתרון של טיפול באקנה אצל רופא עור פרטי  

כאמור, אקנה היא מחלת עור שפוקדת בעיקר מתבגרים, ופעמים רבות היא כרוכה ברגשות של בושה וחשש. כתוצאה מכך, יש כאלה שנמנעים מללכת לרופא עור מטעם קופת החולים, מתוך אי נעימות ואי רצון להיחשף. כמו כן, גם במקרים בהם כבר קיים הרצון ללכת לרופא ולקבל טיפול באקנה, לרוב נתקלים בבעיה המוכרת אצל רופאים מומחים ברפואה הציבורית: התור ייקבע רק לעוד מספר שבועות ולעיתים אף חודשים. לעומת זאת, כאשר פונים לטיפול אצל רופא עור פרטי בכלל ואצלנו בתל אביב מדיקל סנטר בפרט, ניתן לקבוע תור בהקדם האפשרי. זאת ועוד, רופא עור פרטי יעניק למטופלים יחס אישי מבלי להסתכל בשעון, וינהג בכל הסבלנות והרגישות הנדרשת למצב. התייחסות כזו קשה יותר להשיג ברפואה הציבורית, שבה מוקצב זמן מוגבל ומועט לכל מטופל, והטיפול נעשה יותר בשיטת “הסרט הנע”.

היתרונות שבביצוע טיפול באקנה בתל אביב מדיקל סנטר

  • קביעת תור בצורה מהירה ונוחה על מנת לאפשר אבחון וטיפול בבעיה בהקדם האפשרי.
  • אבחון יסודי וטיפול מותאם, תרופתי או בתכשירים מקומיים, הנעשים על ידי רופאת עור פרטית ומנוסה.
  • המטופלים יכולים ליהנות ממגוון שירותי המרכז הניתנים תחת קורת גג אחת, לרבות בדיקות דם, בדיקות אלרגיה ובדיקות נוספות הנדרשות, הן כדי לבצע אבחון מדויק והן לצורך מעקב אחר השפעות הטיפול התרופתי.
  • אפשרות לקבל במקום ייעוץ מטעם מומחים רפואיים שונים במידה ורופאת העור תמצא לנכון להפנות לרופא אחר.
  • ברוב המקרים ניתן לקבל החזר מלא או חלקי של עלות הטיפול באמצעות ביטוח פרטי או משלים.

רופאים

דילוג לתוכן