בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

הסרת נקודות חן

עמוד הביתהמחלקה עור ומין › הסרת נקודות חן
הסרת נקודות חן
הסרת נקודות חן

הסרת נקודות חן בתל אביב מדיקל סנטר

בתל אביב מדיקל סנטר עומד לרשות המטופלים מערך מתקדם של רפואת עור ומין, כולל טיפולים של הסרת נקודות חן, הן מסיבות אסתטיות והן מסיבות רפואיות. הורדת נקודות חן היא רק טיפול אחד מתוך מגוון רחב של טיפולים ופרוצדורות שניתן לבצע במחלקת דרמטולוגיה של תל אביב מדיקל סנטר על ידי רופא עור מומחה, ובדיקות וטיפולים נוספים הכוללים בין השאר:

  • מיפוי שומות
  • מידת הצורך גם הסרת שומות
  • הסרת נגעי עור
  • ביצוע ביופסיה עור לבדיקה של נגעים חשודים
  • טיפולים אסתטיים
  • טיפול באקנה
    הבדיקה והטיפול בתל אביב מדיקל סנטר נעשים על ידי רופאי עור מהשורה הראשונה ובעזרת המכשור המתקדם בתחום.
    ניתן לקבל החזר מלא או חלקי, במידה והינכם בעלי ביטוחים משלימים מתאימים או בעלי ביטוחי בריאות פרטיים.

מדוע ומתי נרצה להסיר נקודות חן?

הסרת נקודות חן היא תהליך שמרבית המטופלים רוצים לבצע בשל אחת משתי סיבות עיקריות.
הסיבה הראשונה היא סיבה רפואית – נקודת חן (או נבוס, בשפה רפואית) היא למעשה נגע עור זעיר שברוב המוחלט של המקרים הוא קטן ובלתי מזיק. עם זאת, נקודות חן גדולות, בעלות גבולות לא ברורים, גוונים שונים (אדום, כחול, אפור) וכן חוסר סימטריה בצורת הנקודה – עלולות להעיד על מצב מורכב יותר שיש לטפל בו לפני שיהפוך למסוכן. במצבים אלה, כמובן שיש גם ליטול ביופסיה, אך הסרת נקודת החן בפני עצמה בדרך כלל תספיק כטיפול יחידני. הסיבה השנייה היא סיבה אסתטית – מטופלים בעלי ריבוי נקודות חן, במיוחד באזורים חשופים ובולטים, עשויים לפנות לאפשרות של הסרת נקודות חן בפנים, בצוואר ובאזורים נוספים בגוף. מטופלים רבים מעידים כי הסרת נקודות חן בפנים משפרת באופן משמעותי את הדימוי העצמי ואת איכות החיים.

כיצד מבצעים הורדת נקודות חן?

ישנן כמה אפשרויות לביצוע הורדת נקודות חן. האפשרות המתאימה ביותר תיבחר עבור המטופל בהתאם לגודל נקודת החן וכמות נקודות החן שצריך להסיר, וכן על פי רמת החשד למצב שאינו נקודת חן רגילה. כך, למשל, ניתן להשתמש בסכין מנתחים (סקלפל) על מנת להסיר בהרדמה מקומית נקודות חן ולתפור את האזור לאחר מכן. טיפול זה, מטבע הדברים, לא מתאים להסרת נקודות חן בפנים ובאזורים חשופים ובולטים אחרים, אלא רק לנגעים באזורים מכוסים יותר. שימוש במחט חשמלית לצריבה והורדה של נקודות חן מתאים לנגעי עור באזור בית השחי, המפשעה או הצוואר. מנגד, הסרת נקודות חן בלייזר תהיה הטיפול המתאים ביותר עבור הסרת נקודות חן בפנים, משום שהתהליך של הסרת נקודות חן בלייזר לא משאיר צלקת ולא דורש תפר, אלא בדרך כלל רק משאיר אדמומיות או התכהות מסוימת וחולפת.

הסרת נקודות חן בלייזר אצל רופאי העור המומחים של תל אביב מדיקל סנטר

בתל אביב מדיקל סנטר תמצאו מחלקת עור ומין ברמה הגבוהה ביותר, שבה תקבלו מענה עבור כל צורך, רפואי ואסתטי גם יחד. בין אם אתם רוצים לבצע הסרת נקודות חן בפנים מסיבות אסתטיות, ובין אם יש לכם נגע עור חשוד שאתם רוצים לבדוק ולוודא שלא מדובר במצב מסוכן – אצלנו תמצאו את המערך המתקדם והאיכותי ביותר בתחום. אנחנו נתאים לכם את שיטת ההסרה הנכונה ביותר עבור נקודת החן או נגע העור שצריך להסיר, נבצע את כל הבדיקות הנחוצות, ובסופו של דבר גם נבצע את הטיפול בידיהם האמינות והמקצועיות של מומחים בכירים בתחום – והכל תחת קורת גג אחת.

דילוג לתוכן