רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

פיסול ועיצוב עצמות הלחיים והסנטר

עמוד הביתרפואה אסתטית › פיסול ועיצוב עצמות הלחיים והסנטר

אמנות האסתטיקה לפנייך
פיסול ועיצוב עצמות הלחיים והסנטר משתייכים לסדרת טיפולי פיסול פנים המהווים אמנות של ממש. הבשורה הטובה היא שכיום בענף האסתטיקה הרפואית המפותח, ניתן לעצב את עצמות הלחיים והסנטר ללא התערבות ניתוחית, אלא ע”י הזרקת חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית. החדרת חומרי המילוי לאזורים המתאימים מאפשרת ליצור נפחים חדשים, להרים לחיים שקועות ונמוכות ולשחזר מבני סנטר שונים. טיפולים אלה מתבצעים במחלקה האסתטית החדשנית של תל אביב מדיקל סנטר, ע”י רופא מומחה בתחום האסתטיקה והאנטומיה של הפנים. לפני הטיפול מתבצע אבחון יסודי של הפנים, ותכנית טיפול האישית נבנית עבור כל אחד בהתאם לצרכיו ורצונותיו.

פיסול ועיצוב סנטר
בעזרת טכניקה פשוטה של הזרקת חומצה היאלורונית ניתן לשנות מבנים של סנטרים שונים ולשפר את צורתם. הטיפול מותאם לכל אדם עפ”י מבנה הסנטר והפנים שלו ובהתייחס לבעיה האסתטית ממנה הוא סובל. כך למשל, ניתן למלא ולהחזיר נפחים לשקעים הנוצרים בצידי הסנטר, ולטשטש קווי גיל המופיעים אף הם באזור הסנטר. ישנם מקרים בהם הטיפול מתאים גם למילוי סנטר נסוג. טיפול לפיסול ועיצוב הסנטר נמשך מספר דקות בלבד, ונעשה בטכנולוגיה יעילה ובטוחה. הוא אינו כרוך בכאב, תופעות לוואי או בפגיעה בתפקוד השגרתי. התוצאות האסתטיות משמעותיות וניכרות באופן מיידי.

פיסול ועיצוב עצמות לחיים
תהליך צניחת הלחיים ונסיגת עצמות הלחיים מתרחש בגיל צעיר יחסית, ועלול לגרום לקמטים וקמטוטים, ולשוות לפנים מראה מבוגר. נשים רבות, חלקן צעירות, מעוניינות בפיסול עצמות הלחיים להשגת מראה נשי ואטרקטיבי. פיסול ועיצוב לחיים באמצעות חומרי מילוי, כולל הרמה של הלחיים, הדגשה של עצמות הלחיים והחזרת נפח המטשטש גם קמטוטים סביב העיניים. הטיפול מהיר ובטוח, אינו כרוך בתופעות לוואי ואינו דורש תקופת החלמה. חשוב מאוד לבצע את הטיפול אצל רופא מומחה לאסתטיקה, לאחר ייעוץ מקיף ובחינת אפשרויות פיסול ועיצוב גם באזורים אחרים בפנים, על מנת להשיג מראה הרמוני וטבעי.

במחלקת האסתטיקה בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים טיפולי אסתטיקה נוספים: עיבוי שפתיים, טשטוש קמטים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, הרמת גבות, פיסול ועיצוב עצמות הלחיים והסנטר, מילוי קמטים ושקעים, מזותרפיה רפואית, עיצוב שפתיים ותיקוני א-סימטריה, טיפול בהזעת יתר.

דילוג לתוכן