בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

טשטוש קמטים בהזרקת בוטוקס או דיספורט

עמוד הביתרפואה אסתטית › טשטוש קמטים בהזרקת בוטוקס או דיספורט

טיפולים מתקדמים להצערת העור 
אחד הטיפולים האסתטיים הנצרכים בעולם הוא טשטוש קמטים ע”י הזרקת בוטוקס או דיספורט. מדובר בשני חומרים המכילים אותו חומר פעיל – חלבון הבוטולינום טוקסין. ההבדל ביניהם נובע מתהליך הייצור שגורם לשוני מסוים בפעולת חלבון זה בגוף. עם זאת, גם בוטוקס וגם דיספורט הינם חומרים יעילים לטיפול בקמטים, בטוחים לשימוש ומאושרים ע”י ה-FDA ומשרדי בריאות בכל רחבי העולם, לרבות בישראל. הטיפול לטשטוש והחלקת קמטים בעזרת בוטוקס או דיספורט הינו קצר, לא כואב ובעל תוצאות מהירות. 

טיפול מקצועי במחלקת האסתטיקה שלנו 

אמנם טשטוש קמטים בהזרקת בוטוקס או דיספורט הינו טיפול רווח ביותר בעולם האסתטיקה, אך על מנת להשיג תוצאות מוצלחות נדרשת מיומנות רבה בטכניקת ההזרקה. במחלקת האסתטיקה של תל אביב מדיקל סנטר הטיפול מתבצע ע”י רופאה מומחית לאסתטיקה, ד”ר יוליה בר. כל מטופל נבדק ומאובחן על ידה באופן אישי, ובהתאם לאבחון ניתן ייעוץ מפורט ומקיף, ומותאם הטיפול האופטימלי. חשוב לציין כי מדובר בטיפול שאינו מתאים לקמטים סטטיים או קמטים עדינים שמקורם במבנה העור. לעומת זאת, הטיפול יעיל ביותר לקמטים המושפעים מהתנועות של שרירי הפנים.

התמדה – זה שם המשחק 
תוצאות הטיפול עמידות לתקופה של כ-3 חודשים. הזרקה קבועה של בוטוקס/דיספורט בתדירות של פעם בחצי שנה לערך עשויה לשטח קמטים קיימים ולמנוע הופעתם של קמטים חדשים. זאת מכיוון שלחומרים אלה יש השפעה מונעת שמרגיעה את השריר. ככל שמתחילים בטיפול בגיל צעיר יותר, כשהקמטים עדיין נותנים לדינמיות, כך ניתן למנוע קימוט של העור מלכתחילה. התהליך הטיפולי כולל מעקב וביקורת במרכז הרפואי, וכן ייעוץ לתכנית טיפול עתידית במידת הצורך.

במחלקת האסתטיקה בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים טיפולי אסתטיקה נוספים: עיבוי שפתיים, טשטוש קמטים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, הרמת גבות, פיסול ועיצוב עצמות הלחיים והסנטר, מילוי קמטים ושקעים, מזותרפיה רפואית, עיצוב שפתיים ותיקוני א-סימטריה, טיפול בהזעת יתר.

דילוג לתוכן