בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

הרמת גבות

עמוד הביתרפואה אסתטית › הרמת גבות

הרמת גבות – הליך קטן עם שינוי גדול
מת גבות הינה אחת הדרכים ליצירת פרופורציה נכונה בפנים ולשינוי הבעת הפנים. הליך זה נועד לאנשים הסובלים מסימני גיל באזור המצח והגבות, ומאפשר לתקן גבות נפולות. כיום, עם הטכנולוגיות המתקדמות בתחום האסתטיקה הרפואית, ניתן לבצע הרמת גבות ללא ניתוח קוסמטי. בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים הרמת גבות בעזרת הזרקת בוטולינום טוקסין, המרכיב הפעיל המצוי בחומרי הבוטוקס והדיספורט. מדובר בתהליך קצר ופשוט, שאינו כרוך במעורבות כירורגית פולשנית, ומאידך הוא מספק תוצאות מרשימות. הטיפול שנמשך מספר דקות בלבד מבוצע במחלקה האסתטית של המרכז הרפואי ע”י רופאה מומחית לאסתטיקה, בעלת ניסיון עשיר.

בוטולינום טוקסין – “המנוף” הקוסמטי
במצח פועלות קבוצות שרירים תחתונות ועליונות. הקבוצה העליונה פועלת להרמת השרירים הנמוכים שעם הזמן מושכים את הגבות כלפי מטה. הזרקת בוטוקס או דיספורט המכילים בוטולינום טוקסין חוסמת את פעולת הכיווץ של השרירים התחתונים. כתוצאה מכך, השרירים העליונים מורמים ומרימים עימם גם את הגבות. התוצאה היא הרמה של הגבות במספר מילימטרים, אשר מותחת את המצח ומעניקה לעיניים מראה פתוח יותר. השפעת הטיפול תקפה ל-4 חודשים בממוצע, ועל מנת לשמור על התוצאות יש לחזור על הטיפול אחת לחצי שנה לערך.

חשיבות הטיפול המקצועי
חשוב מאוד לבצע הרמת גבות בעזרת בוטוקס או דיספורט רק ע”י רופא מומחה ומיומן בהזרקות בכלל וסביב העיניים בפרט. יש חשיבות רבה לעומק ההזרקה לרקמות העיניים, ולמינון המדויק של החומר המוזרק. ידיים מקצועיות יפיקו תוצאות איכותיות לאורך זמן וללא תופעות לוואי. בתל אביב מדיקל סנטר אנו מאבחנים תחילה כל מטופל עפ”י מצב בריאותו ומצב הגבות שלו. בתום האבחון מותאמת למטופל תכנית טיפול אישית, הכוללת ייעוץ, טיפול, מעקב והמלצות להמשך טיפול משמר.

במחלקת האסתטיקה בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים טיפולי אסתטיקה נוספים: עיבוי שפתיים, טשטוש קמטים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, פיסול ועיצוב עצמות הלחיים והסנטר, מילוי קמטים ושקעים, מזותרפיה רפואית, עיצוב שפתיים ותיקוני א-סימטריה, הצערת העור, טיפול בהזעת יתר.

דילוג לתוכן