בימי ההסגר לכל אזרח יש זכות לצאת לקבלת שירות רפואי
אנו שולחים לכל מטופל אישור הזמנה לבדיקה או לייעוץ להצגה לפקח או שוטר
בימי ההסגר לכל אזרח יש זכות לצאת לקבלת שירות רפואי
אנו שולחים לכל מטופל אישור הזמנה לבדיקה או לייעוץ להצגה לפקח או שוטר
03-771-2804
תל אביב מדיקל סנטר – מרכז רפואי פרטי
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ד"ר נועה ריץ

ד"ר נועה ריץ

ד"ר נועה ריץ – מומחית לרפואת עור ומין

ד"ר נועה ריץ הינה מומחית לרפואת עור ומין, המשמשת כרופאה בכירה במחלקת  עור ומין של  תל אביב מדיקל סנטר. תחומי פעילותה במרכז הרפואי כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול במחלות ובעיות עור שבתחומי פעילותה: מחלות עור בעריה (פוט, vulva) – ליכן סקלרוזוס, ליכן פלאנוס, וכן לימפומה של העור, פסוריאזיס, דרמטיטיס אטופית ואקזמות, אקנה ועוד.

ד"ר ריץ משמשת בתפקיד רופאה בכירה ביחידה ללימפומות של העור במחלקת העור של המרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בתל אביב

ד"ר נועה ריץ הינה בעלת מומחיות ייחודית במחלות העור של העריה (פוט, vulva) שהעיקריות שבהן הינן ליכן סקלרוזוס, ליכן פלאנוס. ד"ר ריץ משלבת במומחיות זו ידע רב אודות מחלות עור שמערבות את אברי המין על ביטוייהן הייחודיים, יחד עם היכרות של האנטומיה התקינה של אברי המין. בהיבט זה, היא מספקת אבחון וטיפול מיטביים לאוכלוסיית נשים גדולה שסובלת ממחלות אלה ואינה מקבלת מענה רפואי הולם.

את לימודי הרפואה למדה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, ובהמשך התמחתה ברפואת עור ומין במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. כמו כן הינה בעלת תואר שני MBA בלימודי ניהול חדשנות ויזמות בתחום הבריאות מטעם המרכז הבינתחומי בהרצליה – תוכנית ראשונה מסוגה בישראל.

בנוסף,  השתתפה בהשתלמות בינלאומית באוסטריה בנושא דרמוסקופיה, וזכתה במלגה להשתתפות בסימפוזיון של האקדמיה האירופית לדרמטולוגיה ונדנולוגיה.

במהלך השנים פרסמה פרסומים מקצועיים שונים.

ד"ר ריץ חברה באיגודים המקצועיים הבאים: ההסתדרות הרפואית בישראל, האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין, European Academy of Dermatology and Venereology

אם הינכם זקוקים לשירותי עור ומין אתם מוזמנים ליצור קשר ישירות למרכז שלנו ולתאם פגישה עם ד"ר נועה ריץ.