רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר מאיר זמל

רקע כללי ופעילות בתל אביב מדיקל סנטר

ד”ר מאיר זמל, מומחה לכירורגיה כללית וכירורגיה פרוקטולוגית, פועל כרופא פרוקטולוג וכירורג במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר. ד”ר זמל מספק שירותי ייעוץ, אבחון וטיפול בתחומי מומחיותו. במסגרת זו הוא פועל בשיתוף עם הצוותים הרפואיים במחלקות פרוקטולוגיה וכירורגיה, וכן עם כלל הצוות הרפואי המורחב של המרכז הרפואי.

תחומי הפעילות של ד”ר זמל במרכז הרפואי כוללים ייעוץ, אבחון, טיפול ומעקב בבעיות שונות בתחומי פרוקטולוגיה וכירורגיה. בין שירותיו נמנים: טיפול בטחורים, טיפול בפיסורה, טיפול בפיסטולה, מחלות מעי דלקתיות (קרוהן וקוליטיס) ייעוץ לניתוחי רקטום ומעי.

ניסיון מקצועי

ד״ר מאיר זמל עובד כרופא בכיר ומנתח מעי גס, בחטיבה הכירורגית במרכז הרפואי תל אביב ע”ש סוראסקי. ד”ר זמל מבצע במרכז הרפואי ניתוחי רקטום ומעי, עם אוריינטציה לניתוחי סרטן ומחלות מעי דלקתיות (קרוהן וקוליטיס). כמו כן, הוא אמון על ביצוע טיפול חדשני בתאי גזע, המיועד לחולי קרוהן שסובלים מפיסטולות מורכבות, שלא הראו תגובה לטיפול ביולוגי.

בשנים האחרונות עבד כרופא בכיר בעל תת התמחות של כבוד בבית חולים סיינט מארק בלונדון.
לפני כן עבד כמנתח בכיר בחטיבת הכירורגיה בסוראסקי.

השכלה רפואית

ד”ר מאיר זמל סיים את לימודי הרפואה בביה”ס לרפואה ע”ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב.
הוא התמחה בכירורגיה כללית בחטיבה הכירורגית במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בתל אביב.
כמו כן, השתלם בקורס ניתוחי לפרסקופיה במכון הכירורגי האירופי.

את ניסיונו הרב בכירורגיה כללית וקולו-פרוקטולוגיה (מעי ורקטום) רכש בבית החולים סיינט מארק בלונדון ובמרכז הרפואי תל אביב ע”ש סוראסקי.

ניסיון אקדמי, מחקרי ומדעי

לד”ר זמל ניסיון בהוראת סטודנטים. הוא הכשיר סטודנטים בתחום כירורגיה כללית, בדגש על ניתוחי רקטום ומעי. פעל כטיוטור בפקולטה לרפואה ע”ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב.
ד”ר זמל פרסם מספר פרסומים רפואיים מקצועיים חשובים בתחומו, והשתתף בכנסים בינלאומיים בהם הציג פרזנטציות מקצועיות.

בכל מקרה בו נדרשים לכם שירותי פרוקטולוגיה וכירורגיה כללית  אתם מוזמנים ליצור קשר למרכז רפואי תל אביב מדיקל סנטר לקביעת תור עם ד”ר מאיר זמל.

דילוג לתוכן