רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר יבגני גרשמן

ד"ר יבגני גרשמן
ד”ר יבגני גרשמן

ד”ר יבגני גרשמן – תל אביב מדיקל סנטר

ד”ר יבגני גרשמן הוא מומחה למחלות ריאה ולרפואה פנימית, עם ניסיון עשיר ופעילות ענפה בתחום הטיפול והאבחנה של מחלות ריאה שונות. ד”ר גרשמן מקבל מטופלים במסגרת מחלקת הריאות של תל אביב מדיקל סנטר. ד”ר גרשמן הוא פולמונולוג מומחה, המתמחה באופן ייחודי במגוון פרוצדורות, טיפולים ואבחנות בתחום. כחלק מעבודתו בתור רופא ריאות בתל אביב מדיקל סנטר, הוא עובד עם הבדיקות המתקדמות ביותר בתחום, שמתבצעות כולן במסגרת מחלקת הריאות של המרכז הרפואי – בדיקת ספירומטריה, בדיקת תפקודי ריאות מורחבת, ביצוע ביופסיה מונחית CT, אנדוסקופ או אולטרסאונד, בדיקות דם כולל בדיקת גזים בדם להערכת התפקוד הריאתי, ובדיקות רבות אחרות בתחום הענף והרחב של פולמונולוגיה.

מומחיות ותחומי עיסוק

ד”ר יבגני גרשמן הוא רופא ריאות בעל מומחיות ייחודית בביצוע בדיקות, אבחנות ופרוצדורות שונות בתחום רפואת הריאות:

  • אבחנה וטיפול במחלות ריאה כרוניות
  • פענוח ממצאים בהדמיית בית חזה
  • טיפול ואבחנה של מחלות ריאות חסימתיות כמו אסתמה ומחלת ריאות חסימתית כרונית – COPD
  • טיפול זעיר פולשני בסרטן הריאה
  • בירור של תלונות כמו שיעול וקוצר נשימה
  • דגימת ממצאים בבית החזה בשיטות אנדוסקופיות, מונחות CT או מונחות אולטרסאונד

הכשרה אקדמית וקלינית

ד”ר יבגני גרשמן השלים את לימודי הרפואה שלו בפקולטה לרפואה ע”ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן השלים את התמחותו ברפואה פנימית במסגרת המרכז הרפואי רבין, ולאחר מכן השלים גם התמחות ברפואת ריאות באותו המרכז, ומאז משמש בתור פולמונולוג מומחה.
ד”ר גרשמן שירת בצה”ל בתור קצין רפואה בכיר בחיל הרפואה, ולאחר מכן בתפקיד ראש תחום רפואת ריאות.
ד”ר גרשמן השלים תת-התמחות בפולמונולוגיה פולשנית ((Interventional Pulmonology באוניברסיטת VCU במדינת וירג’יניה שבארצות הברית.

פעילות אקדמית ופרויקטים נבחרים

ד”ר יבגני גרשמן משמש גם כחוקר וכיזם בתחום רפואת הריאות, עם פרסום מאמרים ועבודות מדעיות רבות בכתבי עת מובילים בתחום. בנוסף, זכה במספר פרסי הוקרה על עבודות מדעיות ועל מאמרים מצטיינים.
ד”ר גרשמן יזם, פיתח והטמיע אמצעים טכנולוגיים מתקדמים בתחום האבחון והטיפול במחלות ריאה, בשיתוף חברות ישראליות ובינלאומיות גם יחד.
ד”ר גרשמן שותף בהכשרה, הדרכה וליווי של צוותי מפתחים ומהנדסים של טכנולוגיות ניווט אנדוסקופי. במסגרת פעילותו האקדמית, מדריך ומרצה בנושאי מחלות ממאירות של בית החזה ומחלות ריאה בפקולטה לרפואה, ובפני רופאי ריאות ומשפחה. הוא אף מנחה מתמחים וסטודנטים לכתיבת עבודות גמר אקדמיות בתחום מחלות ריאות ופולמונולוגיה פולשנית. בנוסף, בנה ומעביר קורס ניקור פליאורלי לרופאי בתי חולים, ומשמש כראש צוות תוכנית השתלמות עמיתים ארצית בפולמונולוגיה פולשנית מטעם האיגוד למחלות ריאה.

ד”ר יבגני גרשמן הוא מומחה ברפואת פנימית וברפואת ריאות, עם ניסיון רב באבחון ובטיפול של מחלות ריאה ונשימה. ניתן לקבוע אליו תור לפגישה ולבדיקה דרך השירות האיכותי של תל אביב מדיקל סנטר.

דילוג לתוכן