רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

הסרת שיער SHR

עמוד הביתבלוג › הסרת שיער SHR

מהי שיטת הסרת שיער SHR?

אחד הענפים הפופולריים והנפוצים ביותר בתחום טיפולים אסתטיים הוא הסרת שיער. בתוך ענף זה בולטים בעיקר טיפולי הסרת שיער בלייזר, תחום אשר צובר תאוצה ומתפתח עוד ועוד ככל שנכנסים לשוק מכשירים

הסרת שיער SHR
הסרת שיער SHR

חדשים ושיטות מתקדמות. הצעקה האחרונה בתחום היא מכשיר הסופרנו המבוסס על טכנולוגיית SHR המהפכנית.

SHR (Super Hair Removal) היא שיטה חדשנית להסרת שיער, הנמנית כיום בין השיטות המובילות והיעילות בשוק. שיעור ההצלחה של טיפולי לייזר SHR עומד על כ-80%, והם מאפשרים להסיר כמויות שיער גדולות באופן קבוע וכמעט לחלוטין בהליך המאופיין במינימום כאב ומקסימום תוצאות. התוצאות המיטביות מושגות בסיום סדרה המונה כ-10 טיפולים ומטפלת בכמה מחזורי צמיחה של השיער.

 

דרך הביצוע והמאפיינים של טיפול לייזר SHR

להבדיל משיטות הלייזר האחרות שמאופיינות בקצב איטי יחסית, הסרת שיער בשיטת SHR היא דינמית ומהירה. היא פועלת בדרך שלIn-motion  המאופיינת בתנועה רציפה על כל משטח העור. כפועל יוצא מכך, משך הטיפול קצר משמעותית לעומת שיטות לייזר אחרות, והוא אינו כרוך כמעט בכאב אלא יוצר בתחושה חמימה באזור המטופל. בסיום הטיפול יכולה להופיע אדמומיות קלה.

גם שלב ההחלמה מטיפול לייזר SHR הוא קצר וקל ולעיתים אף לא נדרשת החלמה כלשהי. זמן ההחלמה לאחר טיפול הסרת שיער ב-SHR משתנה בין מטופל למטופל. רוב המטופלים לא סובלים מגירוי או כאב כלל, וחלק יכולים לחוש בכך מספר דקות או שעות לאחר הטיפול. רק במקרים נדירים נדרשים כיום-יומיים של החלמה.

 

כך עובד הסופרנו – מכשיר הסרת שיער SHR

הסופרנו הינו מכשיר לייזר חדשני המכיל את כל הפונקציות שנדרשות להסרת שיער באזורי הגוף השונים. המכשיר משגר בשנייה סדרת פולסים בעלי עוצמה נמוכה, וכך הוא מחמם את זקיק השערה בצורה מתונה ומשיג תוצאה דומה ואף טובה יותר ממכשירי לייזר אחרים, מבלי לגרום לכאב. כדי להבין את ההבדל – מכשירי הלייזר האחרים פועלים ע”י שיגור פולס עוצמתי בערך כל שנייה, שמחמם את זקיק השערה ופוגע בו מיד.

בשוק קיימים דגמים שונים של מכשירי סופרנו שפועלים בשיטת הסרת שיער SHR . הדגם המשודרג והמתקדם ביותר הוא Soprano Ice Platinum  . סופרנו אייס פלטינום מתאים לכל גווני העור כולל הכהים שבהם ולכל סוגי השיער – דק, עבה או פלומתי.

מכיוון שמדובר במכשיר לייזר, חשוב שהטיפול יבוצע בידי צוות בעל רקע רפואי.

 

סיכום – היתרונות של שיטת הסרת שיער  SHR

  • טיפול מהיר ואפקטיבי המכסה אזורים גדולים.
  • רמת כאב נמוכה יחסית לשיטות אחרות בשל השימוש באנרגיות נמוכות יחסית.
  • הטיפול מתאים לכל סוגי העור והשיער מלבד שיער שיבה, שיער לבן, ג’ינג’י, או בהיר במיוחד.
  • ניתן לבצע הסרת שיער בשיטה זו גם בקיץ.
דילוג לתוכן