בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

הסרת שיער בלייזר – בחורף כדאי יותר

עמוד הביתבלוג › הסרת שיער בלייזר – בחורף כדאי יותר

החורף הוא עונה אידיאלית להסרת שיער בלייזר

בדיוק ברגע שמעבירים את בגדי הים למדף האחורי בארון, ומעלים לפרונט את החולצות הארוכות והסוודרים, כדאי גם לקבוע תור להסרת שיער בלייזר. בהזדהות מלאה עם השלכת, הגיע הזמן שגם אתם תשילו

הסרת שיער בלייזר – בחורף כדאי יותר
הסרת שיער בלייזר – בחורף כדאי יותר

מעליכם את שיער הגוף המיותר. כן, כן, מסתבר שהחורף הוא העונה האידיאלית לביצוע הסרת שיער בלייזר – אחד הטיפולים האסתטיים השכיחים ביותר. למה הרבה יותר מומלץ ואפקטיבי להסיר שיער בחורף? קבלו את רשימת היתרונות הבולטים.

פחות חשיפה לשמש תורמת לאפקטיביות הטיפול

לאחר ביצוע טיפולי הסרת שיער בלייזר, יש להימנע מחשיפת האזורים המטופלים לשמש. זאת מכיוון ששילוב של קרני השמש יחד עם טיפולי הסרת שיער שקשורים לפיגמנט המלנין, עלול לגרום לרגישות ולהפחית את אפקטיביות הטיפול.  מכאן, ניתן להבין שהסרת שיער בלייזר בקיץ היא בעייתית יותר, שכן היא עלולה למנוע מכם את אפשרויות הבילוי המושלמות של העונה: הים והבריכה. בחורף, כשהמעלות בחוץ יורדות והים והבריכה כבר ממש לא קורצים, תוכלו לנצל את התנאים האופטימליים להורדת שיער בלייזר. כמו כן, בגדי החורף הארוכים תורמים להגנה מפני החשיפה לשמש.

תוצאות הטיפולים טובות יותר בחורף

הסרת שיער בחורף יעילה יותר מאשר בקיץ ומניבה תוצאות מוצלחות יותר. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שקרני הלייזר פועלות טוב יותר כאשר קיים הבדל בולט יותר בין צבע השערה לבין צבע העור. בחורף, כשהשיזוף נעלם והעור מקבל גוון בהיר יותר, גם הטיפול יהיה יעיל ומוצלח יותר.

מתחילים בחורף ומגיעים חלקים לקיץ

הסרת שיער בלייזר מתבצעת בתהליך המתפרש לאורך מספר טיפולים שביניהם מפרידות גם תקופות המתנה. לכן, רצוי מאוד להתחיל את התהליך בחורף על מנת להגיע לעונה החמה ללא שיער מיותר על הגוף, להשתחל למכנסיים קצרים ולהרגיש בנוח. רצוי מאוד לא לחכות לאביב או לתחילת  הקיץ כי אז תוכלו ליהנות מהתוצאות רק בקיץ הבא.

פחות מזיעים – פחות מגרים את האזור המטופל

הזעה עלולה לגרום לגירוי באזורים המטופלים בלייזר. לפיכך, עדיף לבצע את טיפול הסרת השיער בלייזר בחורף, שכן ככל שקר יותר, כך הסיכוי להזעה קטן יותר משמעותית.

בחורף המחירים נוחים יותר

מכיוון שביום הקיץ הראשון מתחילה הנהירה למכוני האסתטיקה המבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר – מחירי הטיפולים קופצים מדרגה. לעומת זאת, בחורף, כשהביקוש יורד, המכונים האסתטיים מורידים משמעותית את מחירי הטיפולים ומציעים שלל הנחות ומבצעים אטרקטיביים. לפיכך, גם מההיבט הכלכלי, הרבה יותר משתלם להסיר שיער בחורף.

דילוג לתוכן