בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

בחירת רופאים מומחים בתל אביב

עמוד הביתבלוג › בחירת רופאים מומחים בתל אביב

זקוקים לטיפול של רופא מומחה? צוות תל אביב מדיקל סנטר לרשותכם. תל אביב מדיקל סנטר הנו מרכז רפואי ייחודי מסוגו בתל אביב המרכז עבורכם את מיטב הרופאים המומחים בתל אביב.

במיוחד עבורכם ריכזנו מספר טיפים לבחירת רופאים מומחים בתל אביב.

שיקולים לבחירה:

בחירת הרופא המומחה היא לא תמיד בחירה קלה. תהליך הבחירה קשור לגורמים שונים כגון המלצות על הרופא, זמינות הרופא, היכן ניתן לקבוע תור לרופא זה ועוד.

לעתים פציינטים עשויים להמתין זמן רב ברשימת ההמתנה לתור בקופת החולים. המתנה ארוכה לא תמיד מטיבה עם החולה, ולכן הוא יעדיף לעתים “לעקוף” מכשול זה ולקבוע תור אצל רופא מומחה באופן פרטי.

עלויות:

עלות טיפול אצל רופא מומחה משתנה בין המומחים השונים. רופאים מומחים בעלי ותק עשויים לדרוש מחיר גבוה יותר מרופאים מומחים בתחילת דרכם. יחד עם זאת, ככל שהתחום ספציפי יותר ומצומצם, כך עלות הטיפול עשויה לעלות בהתאם.

לדוגמא, מומחים בתחום המחלות האלרגניות אינם נפוצים כמו מומחים בתחום הגניקולוגיה או הנוירולוגיה. בהתאם לכך, עלות הטיפול שלהם עשויה להיות גבוהה יותר.

 

רופאים מומחים בתל אביב זה תל אביב מדיקל סנטר.
המרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר מציע לכם שירותי רפואה מתקדמים עם מיטב הרופאים המומחים בכל המחלקות: קרדיולוגים, נוירולוגים, גניקולוגים, פרקטולוגים, אורולוגים ועוד.
צוות המומחים של תל אביב מדיקל סנטר זמין לרשותכם 6 ימים בשבוע. צרו עם צוות המרכז קשר לקבלת פרטים נוספים וקביעת תורים.

דילוג לתוכן